Hej! Wynik finalistów w Daj Się Poznać totalnie mnie zaskoczył. Dokładnie mówiąc… wskoczyłem do Top25 🙂

Zaskoczenie

Jest to o tyle większym szokiem, poniewa zwycięstwem dla mnie było zakończenie DSP na czas z 20 postami i jak wspominałem w poprzednim poście (link) nie wszystko udało mi się skończyć i dużo jeszcze mam do zrobienia. Obecnie jestem na etapie refactoringu i tworzenia ekranu z ekwipunkiem oraz pracuję nad innymi ulepszeniami. (Nie ukrywam -> tworzenie okien w Unity to katorga. Przypomina czasy Windows Forms) .

Głosowanie

Na podstawie poniższego screena, można zobaczyć, że dostałem się cudem – 13 pkt. Ale to wciąż wielkie zaskoczenie dla mnie.

DSP
Wyniki

Na tym etapie głosowanie stało się zewnętrzne – a to znaczy , że ja jak i reszta finalistów oczekujemy na Waszą pomoc.
Głosować można do 15 czerwca na stronie http://uczestnicy.dajsiepoznac.pl/ankieta
Przypomina trochę czasy Hackfest i imprezowego automatu 🙂 Aby zagłosować, trzeba wybrać minimum dwa projekty, na które głosujemy. Nie można zagłosować jedynie na jednego uczestnika!

Uczestnicy

Nie żebym skazywał Was na oddanie głosu typowo na mnie (choć punkty od każdego czytelnika mile widziane). Polecam zapoznać się i poczytać blog każdego z zwycięzców, a może ktoś jeszcze zasłuży na Wasze punkty.

P.s Każdy wie, że największym zaskoczeniem DSP2017 był blog o nazwie Departament Koloru  i pętle While oraz cyftowe tatuaże!

Gala

17 czerwca między 9:00 a 17:00 będę dostępny na gali DSP w siedzibie Microsoft’u. Mnóstwo wykładów, nagrody oraz “fame” związany z projektami.

The Ball

Przy okazji, Mini gra LifeLike : The Ball może wkrótce pojawi się w markecie mobilnym jako gra niezależna od LifeLike : RogueLike. Muszę usprawnić sterowanie za pomocą żyroskopu 🙂  Kto wie, może wersja i n a IOS się pojawi 🙂

Podsumowanie

Oczywiście, zapraszam na stronę http://lifelike.pl , która nabiera kolorów 🙂 Tworzona w ASP.Net Core z użyciem Razor’a (wiem, że teraz używa się Angulary, reacty itp.).
A poza tym 🙂 Zapraszam do obserowania bloga oraz kanału na YT.

Btw był to naprawdę  ciekawy czas. W trakcie 3 miesięcy DSP zdążyłem zmienić pracę 2. (kto wie, ten wie jak długo trwała sytuacja z Capgemini oraz założenie DG), zwiedzić Islandię <3 (http://kawowipodroznicy.pl) i Grecję!

Toast po raz 2. 🙂