To już koniec roku 2017. Roku pełnego wrażeń, sukcesów oraz podróży. Część z nich opisaliśmy już z Olą na stronie Kawowi Podróżnicy (kawowipodroznicy.pl), a resztę przedstawię tutaj. A więc zacznijmy!
Własna Firma – Od Zera do Przedsiębiorcy
Hej. Dzisiaj trochę zarządzania, czyli własna firma. Mija właśnie 5 miesięcy, odkąd prowadzę własną działalność gospodarczą. Opiszę w tym miejscu, dlaczego to się opłaca i nie jest tak straszne, jakby się mogło Wam wydawać. Wpis będzie dotyczyć działalności jednoosobowej. Wpis powstał na doświadczeniach z moją firmą, warto skontaktować się z księgowością po więcej pytań
Od Zera do Dockera: Docker i Chmury
W poprzednim odcinku, mogliście przeczytać na temat stworzenia projektu w asp.net core, Depedency Injection oraz innych niuansach. Dzisiaj przejdziemy do części praktycznej -> użycie jej. Czytaj dalej „Od Zera do Dockera: Docker i Chmury”
Od Zera do Dockera: ASP.NET Core
Tym razem, zamiast dzielić się “lifestylowymi” i projektowymi newsami, zacznę cykl “koderski”.
Jak wcześniej wspominałem, stworzyłem open sourcową pogodynkę, którą można znaleźć pod domeną http://czyjebnie.pl .
Żeby nie przedłużać: Miłej zabawy!
Czytaj dalej „Od Zera do Dockera: ASP.NET Core”
LifeLike: RPG & WEB i CzyJebnie.pl
Hej, dzisiaj chciałbym poruszać tematykę małych update’ów.
Pierwszym jest gra LifeLike, a drugim serwis LifeLike oraz jeden mały bonus 🙂
Czytaj dalej „LifeLike: RPG & WEB i CzyJebnie.pl”
Dev-Portfolio, VLOG i DSP – Podsumowanie
Daj Się Poznać się skończyło, ale nie planuję przez to kończyć “pogodzinnego” programowania. Wchodzę w to jeszcze intesywniej. Szczegóły i podsumowanie poniżej!
Czytaj dalej „Dev-Portfolio, VLOG i DSP – Podsumowanie”
DSP – Zaskoczenie
Hej! Wynik finalistów w Daj Się Poznać totalnie mnie zaskoczył. Dokładnie mówiąc… wskoczyłem do Top25 🙂
Czytaj dalej „DSP – Zaskoczenie”
LifeLike: Podsumowanie
To Ostatni wpis w ramach konkursu DSP2017.
Wiele się zmieniło od czasu rozpoczęcia konkursu, który pomógł mi rozwinąć wiedzę z zakresu GameDev oraz zmotywował do regularnego pisania na tematy technologiczne.
Wraz z końcem konkursu, przyszedł czas na podsumowanie. Czytaj dalej „LifeLike: Podsumowanie”
LifeLike: Specjalny Atak i Specjalne Statusy
Witam w 1. bonusowym wpisie na temat LifeLike i DSP2017. Jak wspominałem wcześniej konkurs zbliża się ku końcowi, a ja nie zamierzam się poddać. W dzisiejszym odcinku znajdziecie specjalne ataki, jak je wywołać oraz co one powodują.
Czytaj dalej „LifeLike: Specjalny Atak i Specjalne Statusy”
LifeLike: Input Manager i Podsumowanie
W tej części zajmijmy się 2. rzeczami. 1. -sterowaniem (własny Input Manager) , o którym ostatnio wspominałem, 2. – podsumowanie projektu. To, co mi się udało skończyć i jak daleko zostało mi do końca. Jest to 20 post, więc stąd ta ckliwość.
Czytaj dalej „LifeLike: Input Manager i Podsumowanie”